KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15463067
nr 1546 3067
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, "Rue de Ecole de Medecine, Paris". Signerad. Bildmått: 39x24 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:12:52
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund